Choď na obsah Choď na menu
 


Mobil:   +421905494368

Mail:      karol.malik@mail.t-com.sk

Karol Malík

Štvrť SNP 34,

914 51  Trenčianske Teplice

Slovensko

 

 

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Can somebody find for me cracked XEvil program??

(XEvilBestEruct, 8. 12. 2018 13:45)

Can somebody give me cracked XEvil software???
It's best captchas solver, including Google ReCaptcha.

Im so need it for my marketplace!
Already found key for it:
3O1AllSstu5ZyPriRw_Eruct

But dont know, how to use it.
Thank for everybody, and sorry for my english!

PM me if you know anything, I can pay.

What is a healthy blood stress

(ATiereedooma, 23. 7. 2018 22:32)

Torsion bras de quelqu'un est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre determination bat, il pompe le sang par de vos arteres a la prendre facilement de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-eureka/

Obrazy

(Ivana, 17. 12. 2016 10:33)

Dobrý deň, pán Malík,
dnes som sa náhodne dostala na stránku Vašich obrazov. Môžem povedať, že mi urobili krásnu náladu, príjemné spomienky na Trenčianske Teplice a túžbu vidieť z Vašej tvorby ešte viac. Je možné vidieť niekde viac z Vašej tvorby? Prajem krásny deň, veľa nových inšpirácií, elánu a chuti do ďalšej práce. Blížiace sa Vianoce prežite v zdraví, kľude, pohode a tvorivej atmosfére. Ivana

Štrkovisko v Dubnici nV

(Anna, 28. 10. 2013 10:59)

Srdecne pozdravujem pan Malik. Mam Vas obraz "Štrkovisko v Dubnici nV" . Kazdy den ked sa nan pozeram som velmi rada, ze som si ho kupila. Dokazem sa nan pozerat dlho a v mysli sa vracat do mojho rodneho kraja pri Vahu. Viedli sme spolu debaty, ked ste minuly rok vystavoval vo Dvorane v Trencianskych Tepliciach. Vela navstevnikov chodilo obdivovat Vase obrazy a sprijemnili nam cas straveny v kupeloch.
Ste skutocne talentovany a skromny maliar. Verim, ze Vase umenie budeme dlho obdivovat. Obcas sa pozriem na Vasu stranku a pokocham sa aj s dalsimi obrazmi. Rada pridem opat na Vasu vystavu. Verim, ze to bude coskoro a date vediet svojim priaznivcom ked sa bude konat.
Prajem Vam vela novych skvelych napadov a tesim sa na dalsie obrazy, ktore nam dovolite obdivovat.

Re: Štrkovisko v Dubnici nV

(Milá pani Anna, 28. 10. 2013 14:14)

Ďakujem Vám za Vaše milé a zároveň povzbudzujúce slová.
Ste naozaj veľmi milá osoba a som rád,že som Vás osobne poznal.
Svoje www stránky už dosť zanedbávam,ale polepším sa.S tou produkciou nových obrazov je to slabšie a preto nebudem mať vlastnú výstavu ani na budúci rok.Začínam experintovať s modernou,no verím,že i táto sa bude ľuďom páčiť,najmä mladým.Žiaľ ešte z nej nemám nič hotové.Pekne Vás pozdravujem a teším sa na náhodne stretnutie.
KM

Tak sa písmom vraciam

(Dušan Smolák, 8. 1. 2012 23:05)

Teraz som sa zase vrátil k Tvojím prácam ako aj k Tvojmu vnímaniu umenia.Aj keď som sa k tomu nevyjadril hneď po prvom prečítaní je to stále aktuálne a platné.Ja sa tiež snažím písať čo cítim a pre toho, koho chcem potešiť prípadne vyvolať nejaké zamyslenie nad sebou ako aj okolím. Neviem či sa ku komentárom vraciaš denne alebo občas. Takže, moje prekvapenie ku ktorému som sa rozhodol takto bude pokračovať aj k ostatným od ktorých mám to čo mám a poznám osobne. Záhada bude odhalená nie po prečítaní alebo aj alenie tomto.

Komentár od maniko@gmail.sk

(Anna Maďarová, 2. 11. 2011 18:05)

Milý Karol!
Natrafila som na Vašu stránku a nemôžem to nechať bez komentára. Vaše diela prezrádzajú úžasného talentovaného maliara.Obrazy ma očarili a Vaše vnímanie výtvarného umenia je mi veľmi sympatické.
Ja som tiež amatérka maliarka a snažím sa zdokonaľovať v maľovaní. Veľa mi dalo aj samotné listovanie medzi Vašimi obrázkami. Sem tam človek niečo odkuká a vyskúša.
Želám Vám veľa inšpirácií a tvorivých síl.

nemam slov

(Jela, 4. 6. 2011 17:25)

Ahoj Karol,no tak naozaj, je sa naco pozerat, ale co je rovnako cenne, je to co hovoris o tvorbe. v dnesnej blaznivej dobe sa ani verit nechce, ze este niekto takto rozmysla. Som rada, ze to viem a tiez vidim z tvojich obrazov, len tak dalej a verim, ze v TT alebo inde budes mat raz vlastnu vystavu, podla mna na nu mas uz teraz...

Obrazy

(Pokorná Judita, 25. 5. 2010 16:50)

Vaše práce sú veľmi pekné, škoda, že sa nedajú viac priblížiť-zväčšiť...alebo chybu robím ja?...páči sa mi všetko, ale asi najviac oleje a pastely...pozdravuje a veľa ďaľších tvorivých úspechov želá Pokorná

Tvorba

(Katarína Holá, 6. 4. 2010 23:39)

Karol, so záujmom som si pozrela Tvoju tvorbu a bola som naozaj milo prekvapená. Sú to pekné práce, ktoré môjmu laickému oku lahodia, som rada, že poznám človeka, ktorý dokáže robiť také pekné veci!
Prajem veľa tvorivých síl a úspechov!

Výtvarné spektrum

(Marketa Ježíková, 2. 8. 2009 14:36)

Teším sa, že som objavila stránku tak trocha rodáka z TT. V TT som bývala tiež na SNP do r.1976 a volala som sa Čobejová. mama bola učiteľkou v družine - v triede sme mali Malíka, ale ja som o niečo staršia, takže ste to asi neboli vy..možno rodina.
Rok sa v Národnom osvetovom centre v Bratislave venujem celoštátnemu podujatiu neprofes.výtvarníkov Výtvarné spektrum - viem, že ste sa zapojili do Krajského kola súťaže. Rada by som sa dozvedela o činnosti vašeho spolku výtvarníkov. Ak by ste nemali iný program, mohli by ste sa zúčastniť našej Tvorivej dielne v Oščadnici pri Čadci na tému Figurálna maľba v termíne od 19.-23. augusta v penzione Fuňak. Lektorom je mgr.art Ján Mozer z Bratislavskej súkr.školy animovanej tvorby, kde vyučuje fig.maľbu. Cieľom TD je, aby ste si pod vedením lektora namaľovali najlepšie akrylovými farbami l obraz rozmerov 12O x 8O cm. V prípade záujmu vám pošlem
podrobnú ponuku, čo by vás to stálo.

Prajem Vám veľa úspechov!!!!! Ozvite sa.
markéta Ježíková, NOC

môj mail: vytvarne.spektrum@gmail.com
alebo jezikova@nocka.sk

Pozdrav

(Helena Adamusíková, 12. 5. 2009 21:25)

Konečne som sa dopracovala k tejto webovej stránke a prečítala si niečo o človeku, ktorého poznám dlhé roky, aj z trochu inej stránky - z tej, ktorá je pre vačšinu jeho známych skrytá, tak ako on skrýva svoju krehkú umeleckú dušu pred zvedavými pohľadmi náhodných okoloidúcich. Karolova tvorba je pre mňa útekom pred všednosťou života do krásneho sveta tvorivej fantázie a snenia. Ako keď niekto položí hudbu na maliarske plátno ...

nenapadol ma

(Michal Adámek, 8. 3. 2009 23:34)

Ahoj, páčil sa mi najviac pastel. Mám rád jednoduché veci a ten pastel to akosi vie celé ešte zjednodušiť. Pekné veci robíš, drž sa.

Mišo

Karol,

(Jana Kossuthová, 16. 1. 2009 9:48)

Páčili sa mi akvarely, oleje a pastely. Najviac krajinky a zátišia. Keby som mala taký talent ako Vy iste by som pokračovala v maľovaní. Prajem veľa ďalších pekných obrazov.
Stránka je výborne spracovaná, dobre funguje. Mám jednu pripomienku k textu. Pre lepšiu čitateľnosť by som za čiarkami a bodkami dala medzierku.

Laudatio

(F. Štefanec, 30. 12. 2008 23:20)

Veľmi pekné. Blahoželám. Nie som výtvarný expert, ale páči sa mi to. Na pasteloch vidieť, že ich máš rád.
Pokračuj. Dary zhora dané (= talenty evanjeliové)nemáme zakopať, ale zveľadiť. Nie sú len pre nás, ale pre iných - k rozmnoženiu krásy, dobra, lásky. Každý koľko môže - ak chce. Všetko dobré i zlé sa vráti. Každému.
Tebe aj manželke želám šťastný Nový rok 2009.
F. Štefanec s manž.

Tvoja tvorba.

(Rudi, 30. 12. 2008 12:48)

Keď si povedal, že ak si pozriem Tvoju stránku, aby som sa nesmial, tak som bol veľmi nemilo prekvapený, prečo by som sa smial. Poznám Ťa skoro 11 rokov, poznám Ťa ako človeka, poznám Tvoje záľuby a Tvoje slabosti. Som milo prekvapený s tým, čo si doposial odprezentoval na tejto stránke. Niečo poznám, no väčšina je neznáma a som milo prekvapený. Prajem Ti veľa tvorivej fantázie a veľa úspechov. Neber to odo mňa ako prázdne frázy. Ahoj. 21893